V6PWL45HM3/I
MFR.Part #
V6PWL45HM3/I
JLCPCB Part #
C5340534
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100A 45V 520mV@6A 6A 700uA@45V TO-252-3 Schottky Diodes ROHS