V60DM45C-M3/I
MFR.Part #
V60DM45C-M3/I
JLCPCB Part #
C6310543
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 1.1mA@45V 30A 45V 680mV@30A TO-263AC Schottky Diodes ROHS