V60DM120C-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V60DM120C-M3/I
JLCPCB Part #
C6310539
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 120V 30A 700uA@120V 970mV@30A TO-263AC Schottky Diodes ROHS