RN55E4370BRSL
MFR.Part #
RN55E4370BRSL
JLCPCB Part #
C3547529
Description
-65℃~+175℃ 125mW 437Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors