V60D45C-M3/I
MFR.Part #
V60D45C-M3/I
JLCPCB Part #
C3758551
Package
TO-263
Description
1 Pair Common Cathode 2.5mA@45V 30A 45V 640mV@30A TO-263 Schottky Diodes ROHS