V30DM45C-M3/I
MFR.Part #
V30DM45C-M3/I
JLCPCB Part #
C5985023
Description
1 Pair Common Cathode 15A 45V 600mV@15A 700uA@45V TO-263AC Schottky Diodes ROHS