V40DM100CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V40DM100CHM3/I
JLCPCB Part #
C7409098
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 100V 20A 700uA@100V 770mV@20A TO-263AC Schottky Diodes ROHS