V20DM60C-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20DM60C-M3/I
JLCPCB Part #
C6907398
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 10A 600uA@60V 60V 660mV@10A TO-263AC Schottky Diodes ROHS