V10DM100CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10DM100CHM3/I
JLCPCB Part #
C3758823
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 5A 790mV@5A TO-263AC Schottky Diodes ROHS