V40150C-M3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V40150C-M3/4W
JLCPCB Part #
C5820739
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.43V@20A 150V 20A 250uA@150V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS