RNC60H2944FMRE7
MFR.Part #
RNC60H2944FMRE7
JLCPCB Part #
C3425484
Description
-65℃~+175℃ 2.94MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors