V30120C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V30120C-E3/4W
JLCPCB Part #
C3760105
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 120V 15A 800uA@120V 970mV@15A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS