V40120C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V40120C-E3/4W
JLCPCB Part #
C7096189
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 120V 20A 500uA@120V 880mV@20A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS