VB40120C-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
VB40120C-E3/4W
JLCPCB Part #
C6347094
Package
TO-263AB(D2PAK)
Description
1 Pair Common Cathode 120V 20A 500uA@120V 880mV@20A TO-263AB(D2PAK) Schottky Diodes ROHS