TNPW040214K0BEED
MFR.Part #
TNPW040214K0BEED
JLCPCB Part #
C3941975
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS