V30D100CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V30D100CHM3/I
JLCPCB Part #
C3757728
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 100V 15A 500uA@100V 820mV@10A TO-263AC Schottky Diodes ROHS