V20D100CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20D100CHM3/I
JLCPCB Part #
C3757245
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10A 300uA@100V 790mV@10A TO-263AC Schottky Diodes ROHS