V10D100CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V10D100CHM3/I
JLCPCB Part #
C5815970
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 100V 500uA@100V 5A 750mV@5A TO-263AC Schottky Diodes ROHS