V30DM45CHM3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V30DM45CHM3/I
JLCPCB Part #
C7408862
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 15A 45V 600mV@15A 700uA@45V TO-263AC Schottky Diodes ROHS