V20PWL63-M3/I
MFR.Part #
V20PWL63-M3/I
JLCPCB Part #
C7376222
Package
TO-252-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 200A 20A 500uA@60V 60V 620mV@20A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS