V35PWM15HM3/I
MFR.Part #
V35PWM15HM3/I
JLCPCB Part #
C6013589
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1.4V@35A 150V 260A 35A 500uA@150V TO-252-3 Schottky Diodes ROHS