V10PWL63-M3/I
MFR.Part #
V10PWL63-M3/I
JLCPCB Part #
C7094804
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 10A 180A 250uA@60V 580mV@10A 60V TO-252-3 Schottky Diodes ROHS