V20PW60C-M3/I
MFR.Part #
V20PW60C-M3/I
JLCPCB Part #
C7376218
Description
1 Pair Common Cathode 1.5mA@60V 10A 60V 640mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS