V10PW60C-M3/I
MFR.Part #
V10PW60C-M3/I
JLCPCB Part #
C6907380
Description
1 Pair Common Cathode 5A 600uA@60V 60V 610mV@5A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS