V6PWL45C-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V6PWL45C-M3/I
JLCPCB Part #
C6590795
Package
TO-252-3
Description
1 Pair Common Cathode 200uA@45V 3A 45V 510mV@3A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS