V10PWM45-M3/I
MFR.Part #
V10PWM45-M3/I
JLCPCB Part #
C7407783
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 100uA@45V 10A 180A 45V 590mV@10A TO-252-3 Schottky Diodes ROHS