V20PL60-M3/86A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20PL60-M3/86A
JLCPCB Part #
C468021
Package
TO-277A
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 240A 4mA@60V 5.5A 590mV@20A 60V TO-277A Schottky Diodes ROHS