D55342H07B22E0PT1
MFR.Part #
D55342H07B22E0PT1
JLCPCB Part #
C4286724
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 22kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount