RWR81S1R62FSS73
MFR.Part #
RWR81S1R62FSS73
JLCPCB Part #
C3535987
Description
-55℃~+250℃ 1.62Ω 1W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.2xL6.4mm Through Hole Resistors