S-SBR8100
Extended
Manufacturer
LRC
MFR.Part #
S-SBR8100
JLCPCB Part #
C5266501
Package
TO-277A
Description
100V 10uA@5.9V、500uA 870mV TO-277A Schottky Diodes ROHS