Y11891K91000VR23R
MFR.Part #
Y11891K91000VR23R
JLCPCB Part #
C1495872
Description
-55℃~+175℃ 1.91kΩ 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS