V20DM45CHM3/I
MFR.Part #
V20DM45CHM3/I
JLCPCB Part #
C5984879
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 10A 200uA@45V 45V 620mV@10A TO-263AC Schottky Diodes ROHS