V40D45C-M3/I
MFR.Part #
V40D45C-M3/I
JLCPCB Part #
C3757308
Package
TO-263AC
Description
1 Pair Common Cathode 2.5mA@45V 20A 45V 570mV@20A TO-263AC Schottky Diodes ROHS