V20150S-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20150S-E3/4W
JLCPCB Part #
C7407765
Package
TO-220-3
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 1.43V@20A 150V 160A 20A 250uA@150V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS