V20100S-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20100S-E3/4W
JLCPCB Part #
C3758549
Package
TO-220-3
Description
-40℃~+150℃ 1 Independent 100V 20A 250A 500uA@100V 900mV@20A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS