V20120S-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20120S-E3/4W
JLCPCB Part #
C5984873
Package
TO-220-3
Description
1.12V@20A 120V 20A 300uA@120V TO-220-3 Schottky Diodes ROHS