V20150SG-E3/4W
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
V20150SG-E3/4W
JLCPCB Part #
C6907390
Package
TO-220-3
Description
1.6V@20A 150V 200uA@150V 20A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS