Y1636100R000A9R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y1636100R000A9R
JLCPCB Part #
C4318079
Package
0603
Description
-55℃~+150℃ 100mW 100Ω Metal Foil Resistor ±0.05% ±0.2ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS