CRCW02014R30FXED
MFR.Part #
CRCW02014R30FXED
JLCPCB Part #
C4101646
Package
0201
Description
-200ppm/℃~+400ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.3Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS