TZMC16-M-18
MFR.Part #
TZMC16-M-18
JLCPCB Part #
C7406772
Package
SOD-80MiNiMELF
Description
1 Independent 100nA@12V 15.3V~17.1V 16V 170Ω 40Ω 500mW ±5% SOD-80MiNiMELF Zener Diodes ROHS