RNC50J5051BRRE7
MFR.Part #
RNC50J5051BRRE7
JLCPCB Part #
C3360559
Description
-65℃~+175℃ 100mW 5.05kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors