TZMC43-M-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TZMC43-M-18
JLCPCB Part #
C6343548
Package
SOD-80MiNiMELF
Description
1 Independent 100nA@33V 40V~46V 43V 500mW 600Ω 90Ω ±5% SOD-80MiNiMELF Zener Diodes ROHS