TNPW120698K8BYEA
MFR.Part #
TNPW120698K8BYEA
JLCPCB Part #
C1728338
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS