TNPW120698K8BYTA
MFR.Part #
TNPW120698K8BYTA
JLCPCB Part #
C4143581
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 250mW 98.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount