CP0002R3000KE66
MFR.Part #
CP0002R3000KE66
JLCPCB Part #
C19549657
Description
-65℃~+275℃ 2W 300mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS