RK73G2BRTTD3012C
MFR.Part #
RK73G2BRTTD3012C
JLCPCB Part #
C5725091
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS