TNPW060318K2BXEA
MFR.Part #
TNPW060318K2BXEA
JLCPCB Part #
C1717944
Description
-55℃~+155℃ 125mW 18.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS