TNPW12063K09BETY
MFR.Part #
TNPW12063K09BETY
JLCPCB Part #
C3940353
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount