RER60F50R0RCSL
MFR.Part #
RER60F50R0RCSL
JLCPCB Part #
C1570744
Description
50Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance