36DX381F450BB2A
MFR.Part #
36DX381F450BB2A
JLCPCB Part #
C1616518
Package
Plugin
Description
-10%~+50% -40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 22.22mm 380uF 450V 82.6mm 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors (Can - Screw Terminals) ROHS